Vaším úkolem

  • Vaše příležitost v úspěšném Vivenso® týmu

Příležitost být poradcem pro Vivenso je téměř dostupná naprosto každému. Pracovat s Vivensem znamená být součástí jednoho z nejúspěšnějších týmů přímého prodeje s jedním z nejlepších produktů na českém trhu. Výroba v Německu, technická preciznost a dokonalost, dělá z Vivensa produkt, který by měl rád ve své domácnosti každý z nás. Vivenso je produktem, kterému se těžko odolává, proto pracovat s ním jak v domácnosti jako zákazník či poradce je jen a jen radostí pro všechny zúčastněné.

   • Jakým způsoben probíhají ukázky Vivensa?

Naši poradci pro Vivenso prezentují Vivenso v pohodlí domácnosti zájemců o představení, kteří se o tomto skvělém multifunkčním zdravotním zařízení chtějí dozvědět více. Zda si zákazník pořídí či nepořídí Vivenso, je zcela dobrovolné a nevyvíjíme tlak.

Během ukázky Vivensa proškolený poradce představí veškeré funkce Vivensa a jeho vhodné užití v domácnosti potenciálního zákazníka. Tímto způsobem zákazník pozná výhody produktu ve vlastním prostředí a též si sám zvolí vhodné vybavení pro svou domácnost. Rozhodnutí je vždy svobodnou vůlí zákazníka, které padne během přátelské a neformální atmosféry ukázky Vivensa.

Pokud právě Vy jste přátelští, máte rádi společnost lidí, rádi komunikujete, splňujete ty nejdůležitější předpoklady stát se úspěšným poradcem / poradkyní pro Vivenso.

    • Často kladené otázky

1) Abych se mohla stát poradkyní pro Vivenso, musím mít prodejní zkušenosti?

Ne, důležité je mít radost být v kolektivu lidí, komunikovat. Samozřejmostí je krátké, ale efektivní úvodní proškolení založené na zkušenostech členů Vivenso týmu. Budete zcela zdarma proškoleni tak, aby i Vy jste byli úspěšní a mohli jste dosáhnout svých cílů.

2) Musím platit nějaký vstupní poplatek pro to, abych mohl být poradcem pro Vivenso?

Veškeré vybavení je pro členy Vivenso týmu zcela zdarma. Získáte kompletní vybavení k provádění ukázek u potencionálních zákazníků. Proto, abyste se stali poradci pro Vivenso nemusíte investovat žádné peníze. Jediné, co je zapotřebí je přítomnost Vašeho NADŠENÍ!

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

women

Vaše výhody

 • práce dle svých časových možností, které si určujete sami
 • vhodné pro studenty, důchodce, rodiče na mateřské dovolené a všechny, kteří si chtějí přivydělat
 • možnost realizace vlastních cílů, snů, přání
 • práce absolutně bez rizika a vlastních investic
 • bezplatná školení kvalifikovanými pracovníky
 • můžete si sami nastavit své cíle a určit tempo
 • stanete se poradcem/poradkyní pro skvělý produkt, který by chtěl mít doma každý a ještě ho nezná
 • bohatá mediální podpora produktu